About

Ahoj všichni, srdečně Vás vítám na svém webu. Jmenuji se Michael, ale všichni mě spíše oslovují a volají Majkl.

Jsem zakladatelem a zároveň adminem těchto stránek, nejsem však programátorem a proto budu rád když omluvíte kvalitu zpracování tohoto webu.

Baví mě cestování, rád poznávám nová místá a ze všeho nejraději hledám nejlevnější letenky a další výhodné a akční služby (transfery, hotely, jízdenky apod.) související s cestováním.
Možná bych o sobě mohl říct, že jsem lovcem letenek, ale to posuďte sami.

Pracoval jsem několik měsícu na letištích v Brně, Praze i Ostravě a hlavně mnoho let v jedné z největších cestovních kanceláří v České republice, navštívil jsem desítky zemí jak soukromě tak služebně a viděl stovky hotelů, resortů, apartmánu a pensiónu.

Rád bych touto cestou pomáhal jak začínajícím tak i pokročilejším cestovatelům objevovat nové možnosti v cestováni, chtěl bych všem ukázat, že v dnešní době není problém cestovat po světě za pár kaček a není potřeba využívat cestovní kanceláře a utrácet hříšné peníze, kdy i více než 50 % ceny z prodaného zájezdu končí zcela zbytečně na účtech cestovek.

Na tomto webu budu prioritně zveřejňovat akční letenky, ale naleznete zde i akční jízdenky, speciální promo akce na ubytování, slevy, zajímavosti, nebo třeba novinky ze světa dopravy a cestováni.

Pokud si vyberete cestu s cestovní kanceláři, můžu poradit s výběrem vhodných destinací a hotelů, můžu doporučit hotel (pokud budu znát) a podat o něm nějaké informace z mých zkušeností z práce u CK.

Rozvoj tohoto webu můžete podpořit příspěvkem na následující bankovní účet

 

Pro zajímavost přidávám několik svých trofejí:

Berlín – Toronto – Miami a zpět 4.890 Kč / Berlín – New York a zpět 3.400 Kč / Mnichov – Jamajka a zpět 2.850 Kč / Krakow – Dubai a zpět 2.790 Kč / Bratislava – Maroko a zpět 1.650 Kč / Dubaj – Manila (Filipíny) a zpět 1.180 Kč / Praha – Bělehrad – Istanbul a zpět 520 Kč / Ostrava – Londýn a zpět  250 Kč / Tirana – Budapešť 250 Kč / Lisabon – Paříž  125 Kč  / Bergámo – Ostrava  65 Kč / Katowice – Stokholm a zpět 47 Kč /  Vídeň – Eilat (Izrael) 26 Kč / Krakow – Oslo a zpět 14 Kč / Neapol – Bergamo ZDARMA / Bergamo – Praha ZDARMA

a spoustu dalších…

Jde to tedy opravdu za pár drobných a pokud budete sledovat tento web, určitě trefíte na podobné akce.
V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek či stížnosti mě neváhejte kontaktovat, budu rád za každý zpětný ohlas i negativní 😉

admin@sbalkufr.eu

Napsat komentář