AKCE! Z Vídně do Madridu a zpět za pouhých 515 Kč!

Jedna z nejlepších cen za posledních několik let ze střední Evropy do metropole Španělska je teď k dostáni díky nízkonákladové společnosti Laudamotion, která momentálně prodává mega akční letenky na své lince z Vídně do Madridu v jednom směru za pouhých 9,99 EUR.
Zpáteční letenku tedy můžete pořídit za nádherných 19,98 EUR, což v přepočtu vychází na cca 515 Kč!

Letenky rezervujte přímo na stránkách dopravce zde: laudamotion/ryanair 

Termíny:

odlety za tuto skvělou cenu pouze v listopadu a prosinci 2018, termínu není mnoho!

Omezení:

let je provozován leteckou společností Laudamotion, zde platí stejná pravidla jako na palubách letecké společnosti Ryanair.com, neboť Ryanair je vlastníkem této společnosti.
Sebou si tak můžete vzít pouze velmi malé příruční zavazadlo o velikosti 35x20x25 cm, standardní příruční zavazadlo o velikosti 55x40x20cm si sebou můžete vzít pouze v případě, že si zakoupíte přednostní nástup do letadla v ceně 6 EUR jeden směr letu.
Ostatní služby jako zapsané zavazadlo, občerstvení na palubě, výběr místa v letadle apod. za poplatek dle oficiálního ceníku společnosti Ryanair/Laudamotion.

Cesta do Vídně:

na letiště Vídeň Schwechat můžete využít spojení provozující RegioJetu na přímé lince Praha – Brno – Vídeň centrum – Vídeň Schwechat airport, autobusy zastavují přímo před příletovým terminálem a spojení je provozováno několikrát denně.