Do rumunské Bukurešti z Vídně nyní za pouhých 10 EUR!

Další akce společnosti Laudamotion z Vídně, tentokrát jednosměrné letenky za pouhých 5 EUR, můžete si tak udělat výlet na prohlídku jednoho z nejošklivějších hlavních měst v Evropě, rumunské Bukurešti za pouhých 10 EUR!

Letenky v prodeji na stránkách dopravce Laudamotion nebo Ryanair.com

Termíny:

odlety po novém roce v lednu a únoru 2019.

Omezení:

let je provozován leteckou společností Laudamotion, zde platí stejná pravidla jako na palubách letecké společnosti Ryanair.com, neboť Ryanair je vlastníkem této společnosti.
Sebou si tak můžete vzít pouze velmi malé příruční zavazadlo o velikosti 35x20x25 cm, standardní příruční zavazadlo o velikosti 55x40x20cm si sebou můžete vzít pouze v případě, že si zakoupíte přednostní nástup do letadla v ceně 6 EUR jeden směr letu.
Ostatní služby jako zapsané zavazadlo, občerstvení na palubě, výběr místa v letadle apod. za poplatek dle oficiálního ceníku společnosti Ryanair/Laudamotion.

Cesta do Vídně:

na letiště Vídeň Schwechat můžete využít spojení provozující RegioJetu na přímé lince Praha – Brno – Vídeň centrum – Vídeň Schwechat airport, autobusy zastavují přímo před příletovým terminálem a spojení je provozováno několikrát denně.