Do Thajska za 9.590 Kč s odletem z Krakowa

Málokdy se dostane cena letenek do thajské metropole pod 10 tisíc korun. Teď máte možnost zaletět si na dovolenou do Thajska za pouhých 9.590 Kč a to dokonce s odbaveným zavazadlem v ceně.

Letecká společnost Ukraine International Airlines nabízí toto spojení z polského Krakowa s přestupem v Kyjevě do Bangkoku od srpna až do listopadu, tedy ve více než vhodných termínech pro návštěvu nejen thajské metropole, ale i letovisek jako Pattaya, Phuket, Phi Phi či jiných míst a ostrovů pro strávení úžasné dovolené.

Kalendář termínu naleznete zde:

Nejlevnější a největší nabídka ubytování zde:

Termíny:

odlety od srpna do listopadu 2018, termínu je zatím mnoho, ale rychle se budou vyprodávat!

Omezení:

bez omezení, tarif zahrnuje příruční i odbavené zavazadlo, občerstvení na palubě (na letu Krakow-Kyjev pouze voda) a míle do FFP.

Doprava do Krakowa:

Letiště je vzdálené asi 150 km od českých hranic, výborně dostupné po dálnici z Ostravy přes Katowice. Pokud pojedete autem, na cestě vás čekají dvě mýtné brány, každá za 10 zlotých. Parkování absolutně bez problému, doporučuji vybrat soukromá parkoviště na tomto odkazu: https://www.parkcloud.com/en-GB/airport-parking/krakow .
Letiště je také dostupné veřejnou dopravou, z Ostravy několikrát denně autobusy společnosti Leo Express, Flixbus a Regiojet (doba jízdy 2 až 3h).