EMIRATES 2X DENNĚ V PRAZE

Letecká společnost EMIRATES přidá od 1.července drouhou denní frekvenci letů z Dubaje na letiště Václava Havla v Praze. Po dlouhém rozhodování se konečně i Praha dočká druhého denního spojení s toutou 5* aerolinkou do Dubaje, což umožní zkrácení některých přestupů na další spoje Emiretes do Austrálie, Ameriky a východní Asie.

Doprvace bude na druhý denní spoj nasazovat Boeingy 777-300ER v konfiguraci kabiny ve třech třídach – first class, business a economy class. Odlétat z Dubaje bude vždy v 15:30 jako linka EK137, v Praze přistane 5 minut před 20 hodinou a zpět se vydá v 21:35 aby dosedl na runway letiště v Dubaji v 05:30 následujícího dne. Bude tak navazovat na ranní vlnu odletů do celého světa např. Auckland, Hong Kong, Cape Town, Manila a desítky dalších.

Určitě bude zajímavé sledovat vývoj letenek, díky konkurenčnímu boji se společnosti Qatar Airways, která do Prahy posílá své Airbusy A320 také dvakrát denně a ze svého hubu v Dauhá nabízí na přestup mnoho podobných a čechy hojně vyhledávaných destinací ve světě.