!HIT! Letenky do Jordánska na historickém minimu, cena 1.035 Kč!

Ammán, Petra, Mrtvé moře, Rudé moře a další zajímavá místa, to vše naleznete v Jordánsku, kde momentálně pořídíte zpáteční letenky z Vídně za pouhých 39,98 EUR, tedy v přepočtu nějakých 1.035 Kč!
Ještě nikdy v historii dopravy nebyly ceny tak nízko, proto určitě neváhejte s nákupem a návštěvou této velmi krásné země!
Dopravcem je nízkonákladová společnost Laudamotion ovládána a řízená společnosti Ryanair, odletovým letištěm Vídeň-Schwechat, příletovým mezinárodní letiště v Ammánu!

Letenky kupujte přímo na stránkách dopravce zde: www.ryanair.com

Termíny:

odlety v listopadu a prosinci, v lednu a únoru pak cena o 6 EUR vyšší!

Omezení:

let je provozován nízkonákladovou společnosti Laudamotion, která je vlastněná známým Ryanairem a platí zde úplně stejná pravidla jako u Ryanairu. V ceně tedy pouze velmi malé příruční zavazadlo o velikosti 30x20x25cm, tedy rozměru kabelky. Klasické příruční zavazadlo si sebou můžete vzít, pokud si zakoupíte přednostní nástup do letedla v ceně 6 EUR za jeden let (tato služba je pouze do vyprodání počtu 90 ks)!

Cesta do Vídně:

na letiště Vídeň Schwechat můžete využít spojení provozující RegioJetu na přímé lince Praha – Brno – Vídeň centrum – Vídeň Schwechat airport, autobusy zastavují přímo před příletovým terminálem a spojení je provozováno několikrát denně.