!HIT! Z Ostravy do Milána a zpět za 518 Kč!

Irský Ryanair spustil akci ve které prodává jednosměrné letenky z Ostravy do Milána, letiště Bergámo za pouhých 9,99 EUR, což v přepočtu vychází na cca 259 Kč, zpáteční letenku tedy můžete pořídit za nádherných 518 Kč, s rezervaci vůbec neváhejte, počet míst je omezen!

Letenky rezervujte přímo na stránkách dopravce www.ryanair.com

Termíny:

rezervovat si svůj let můžete v měsících září až listopad, v prosinci jsou v nabídce letenky zhruba o 70-90 Kč dražší, termínu je spousta a létá se vždy ve čtvrtky a neděle.

Omezení:

Ryanair jak všichni víte je nízkonákladová společnost a v ceně letenky jsou pouze jedno malé a jedno klasické příruční zavazadlo a to pouze do konce října. Od začátku listopadu dojde ke změně, kdy každý cestujícíc bude moci mít sebou pouze jedno malé kabinové zavazadlo o velikosti 40x20x25cm odpovídající velikosti kabelky či laptopové tašky! Pokud si však zakoupíte priority boarding (přednostní nástup do letadla, budete si moci vzít stejná zavazdla jako doposud, tedy klasické kabinové o velikosti 55x40x25 a již zmiňovanou kabelku či menší tašku!
Ryanair také pro své lety v Miláně využívá letiště Bergámo, které se nachází u stejnojmeného města cca 40-50km od centra Milána. Spojení s Milánem zajišťují tři autobusoví dopravci ve velmi častých intervalech až několikrát do hodiny v ceně 5 EUR za jednosměrnou jízdenku a 9 EUR za zpáteční! Využít můžete například společnost Terravision, která nabízí i online nákup jízdenky.