!HIT! Z Vídně do Eilatu (Izrael) již za 26 Kč, zpět za 260 Kč!

Mega akční cenu na svou linku z Vídně do izraelského Eilatu nabízí nízkonákladová společnost Wizz air, letenky ve směru Vídeň – Eilat nyní můžete v akci pořídit za pouhé 1 EUR (cca 26 Kč), letenku zpět pořídíte nejlevněji za 9,99 EUR tedy v přepočtu asi 260 Kč!

Eilat je nejteplejší a nejhezčí letovisko v Izraeli, které se nachází u Rudého moře a těsně sousedí s egyptskou Tabou nebo Jordánskou Aqabou, kam můžete odsud vyrazit na výlet stejně tak jako do historické Petry či k mrtvému moři.
Rudé moře zde nabízí mnoho nádherných míst ke šnorchlování či potápění, teplota vzduchu se zde momentálně pohybuje v rozmezí 20-24°C ve stínu.

Letenky Vídeň – Eilat (Israel) – Vídeň rezervujte zde!

Termíny:

odlety v lednu a začátkem února.

Omezení:

let je provozován nízkonákladovou společnosti Wizz air, v ceně je tedy pouze velmi malé příruční zavazdlo o maximální velikosti 40x30x20 cm. Vše ostatní je za poplatek dle oficiálního ceníku společnosti.

Doprava do Vídně:

na letiště Vídeň Schwechat zajíždějí několikrát denně autobusy společnosti RegioJet, které zastavují přímo před termínálem a jsou součásti linky z Prahy přes Brno do Vídně.