Kilimanjaro, Zanzibar nebo Sri Lanka – sleva až 30 %, odlety z Prahy nebo Krakowa

Slevovou akci až 30 % na vybrané destinace Kilimanjaro, Zanzibar nebo Sri Lanka právě teď nabízí letecká společnost Fly Dubai. Mnoho termínu až do konce roku je v nabídce s odletem z Pražského letiště Václava Havla, nebo polského letiště Krakow, které je vhodné pro cestovatele ze severní moravy. Na cestě do vybraných destinací je povinný přestup na letišti v Dubaji a nabízí se tak možnost krátké prohlídky tohoto moderního města na pobřeží perského zálivu.

Kilimanjaro (Tanzánie) – 11.129 Kč z Krakowa a 11.900 Kč z Prahy
Colombo (Sri Lanka) – 10.423 Kč z Krakowa a 10.761 Kč z Prahy
Zanzibar (Tanzánie) – 11.440 Kč z Krakowa a 11.247 Kč z Prahy

veškeré letenky rezervujte přímo na stránkách dopravce FlyDubai , těch nejnižších cen dosáhnete, pokud se přihlásite nebo se registrujete do programu OPEN na stránkách dopravce, který nabízí 5 % slevu navíc na všechny lety, vše je zdarma.

Termíny:
Po celý rok, termínu je mnoho.

Omezení:

Pouze příruční zavazadlo o váze 7kg a standardních rozměrech 55x38x20 cm.

Doprava do Krakowa:
Letiště je vzdálené asi 150 km od českých hranic, výborně dostupné po dálnici z Ostravy přes Katowice. Pokud pojedete autem, na cestě vás čekají dvě mýtné brány, každá za 10 zlotých. Parkování absolutně bez problému, doporučuji vybrat soukromá parkoviště na tomto odkazu: https://www.parkcloud.com/en-GB/airport-parking/krakow .
Letiště je také dostupné veřejnou dopravou, z Ostravy několikrát denně autobusy společnosti Leo Express, Flixbus a Regiojet (doba jízdy 2 až 3h).