Konec sezóny stylově na Mallorce letecky za 519 Kč!

Pokud jste ještě nebyli na dovolené, nebo plánujete ještě nějaký výlet do konce letní sezóny, přinášíme vám exkluzivní nabídku, Mallorca na konci srpna a celé záři z Berlína, letiště Tegel za pouhých 519 Kč za zpáteční cestu, tedy 19,98 EUR (jednosměrná 9,99 EUR).
Jedná se o zřejmě poslední takovou akci na letošní letní sezónu, která díky velmi příznivým podmínkám končí na Mallorca až v říjnu, ,koupání ve vyhřátém moři a teploty vzduchu okolo 25°C – 30°C jsou víceméně zaručeny po celou dobu záři.
Dopravcem je Laudamotion, který je vlastněný společnosti Ryanair, v prodeji tedy na stránkách Ryanairu.

Letenky kupujte na webu dopravce RYANAIR zde

Termíny:

zatím je termínu poměrně hodně a nakupovat můžete libovolné kombinace a délky pobytu od posledního týdne v srpnu až po konec záři.

Omezení:

let je provozován nízkonákladovým dopravcem Laudamotion, což je vlastně Ryanair, v ceně jsou dvě příruční zavazadla, jedno klasické, které vám bude odebráno při nástupu do letadla a uloženo do zavazadlového prostoru a to v případě, že si nekoupíte přednostní nástup do letadla. Druhé menší kabinové zavazadlo o velikosti kabelky nebo laptopové tašky si sebou můžete vzít i na palubu i bez zakoupeného přednostního nástupu.

Doprava do Berlína:

do hlavního města Německa se jednoduše dopravíte vlakem společnosti České dráhy z Prahy, jezdí většinou co dvě hodiny a jízdenky vyjdou již od 290-390 Kč za jednu jízdu. Zvolit můžete také autobusy dopravce Regiojet, který jezdí až 10x denně z Prahy do Berlína v cenách okolo 350-390 Kč.
Německý autobusový dopravce Flixbus provozuje až 15 denních spojení Prahy z Berlínem, ceny v rozmezí 400-700 Kč a společnost Eurolines 2 až 3 spoje denně v ceně 390 Kč.