Kontakt


Zde nalezneš informace, jakým způsobem nás můžeš kontaktovat. 

Určitě nám neváhej napsat jakýkoliv dotaz, nebo připomínku, rádi budeme také za zpětnou vazbu ohledně celého webu, článku a akčních letenek, které zde vycházejí.
Nikdo není dokonalý a ani my nejsme vyjímkou, proto budeme rádi, když se ozveš i s kritickými či negativními komentáři, díky kterým budeme moci ještě více vylepšit a zdokonalit naš web a služby. 
Nejen pochvalu, ale i kritiku bereme jako povzbuzení do další práce! 

 

Emailem nás můžeš kontaktovat na adrese:

admin@sbalkufr.eu

Spojit se s námi můžeš také přes sociální sítě, jsme na Facebooku, kde stačí napsat do zpráv a odpověď dostaneš ve většině případu do několika minut, nejpozději však do hodiny (toto neplatí v noci), víme totiž moc dobře, že čas jsou peníze a u akčních letenek toto platí dvojnásob! 

facebook

!TIP! V případě, že potřebuješ poradit, nebo máš jakýkoliv dotaz ohledně letenek, či cestováni, který v budoucnu může posloužit i jiným cestovatelům, pak zavítej na těchto stránkách do veřejné části „DOTAZY“ a vlož svou otázku.
Odpověděť ti tak můžeme nejen my, ale i další návštěvníci stránek, kteří mohou mít například informace ze svých osobních zkušeností a ty jsou k nezaplacení. 


Finanční dary

Snažíme se denně přinášet ty nejzajímavější akční letenky, jízdenky nebo novinky z oblasti letectví a cestováni a pomáhat vám všem k levnějšímu a jednoduššímu poznáváni celého světa.

Veškeré zde zveřejněné články, tipy a akce pro vás vyhledáváme zcela zdarma v našem volném čase, ovšem pro další rozvoj tohoto webu jsou bohužel nutné nějaké výdaje, proto budeme velice vděční za jakýkoliv finanční příspěvek, který nám pomůže zkvalitnit naše služby.

Přispívat můžete libovolnou finanční částkou na níže uvedený bankovní účet, děkujeme moc!