Letenky do Bostonu za 4.080 Kč + New York za 1 dollar!

Opět akce společnosti Level airlines, nyní pořídíte zpáteční letenky z hlavního letiště v Barceloně El Prat do Bostonu a zpět za 158 EUR, což v přepočtu vychází na cca 4.080 Kč!
Boston však určitě nebývá častým cílem v USA, nicméně zoufat nemusíte, jízdenky do jednoho z nejžádanějších měst v severní americe, New Yorku lze pořídít za pouhý 1 americký dollar a to autobusem společnosti Megabus.us, který spojuje tyto města několikrát denně a cesta trvá jen 4 hodiny, takže velké jablko New York máš za pouhých 4.125 Kč.

letenky kupujte zde: odlety vždy v Útery, Pátek a Neděli, návraty ve stejné dny!

Termíny:

několik desítek termínu v měsících prosinec 2018 a leden až březen 2019!

Omezení:

let je provozován leteckou společnosti LEVEL airlines, která je nízkonákladovkou a proto v ceně letenky je pouze příruční zavazadlo, vše ostatní jako odbavené zavazadlo, občerstvení, rezervace preferovaného místa v letadle je za poplatek dle oficiálního ceníku společnosti.

Jak se dostat do Barcelony:

v dnešní době není ani toto nějaká složitá záležitost, nejlépe a nejvýhodněji vychází využít společnosti Laudamotion airlines (tedy převlečeného Ryanaira) z Vídně, který provozuje přímou linku do Barcelony 2x denně vždy ráno, proto stihnete bez problému krátkou prohlídku Barcelony a podvečerní odlet do Bostonu a zpět létá také večer, tedy bez problému stihnete přestup po příletu z Bostonu. Takové to letenky lze nyní pořídit již od 49,98 EUR za zpáteční cestu!