Levné zpáteční letenky z Vídně do Valencie již od 785 Kč!

Společnost Laudamotion, nízkonákladový dopravce působící na letišti ve Vídni nyní nabízí velmi levné jednosměrné a zpáteční letenky do španělské Valencie.
Jednosměrnou letenku pořídíte již od 14,99 EUR včetně všech poplatků, zpáteční letenky můžete zakoupit za dvojnásobnou cenu, tedy 29,98 EUR, což v přepočtu vychází na cca 785 Kč.

Letenky Vídeň – Valencie – Vídeň rezervujte zde!

Termíny:

odletět můžete již příští týden, v nabídce jsou takto levné letenky od ledna až do března 2019.

Omezení:

let je provozován nízkonákladovou společnosti Laudamotion, kde platí stejné podmínky jako pro všechny lety společnosti Ryanair, tedy v ceně pouze velmi malé příruční zavazadlo o velikosti 40x20x25 cm.
V případě, že si zakoupíte přednostní nástup do letadla v hodnotě 6 EUR za jeden let, máte možnost si sebou vzít až dvě příruční zavazadla, jedno menší výše uvedených rozměrů a jedno klasické do váhy 10 kg a velikosti 56x40x20 cm.
Velké zavazadlo do zavazadlového prostoru, občerstvení atd. je za dodatečné poplatky dle platného ceníku společnosti Ryanair/Laudamotion.

Doprava do Vídně:

na letiště Vídeň Schwechat zajíždějí několikrát denně autobusy společnosti RegioJet, které zastavují přímo před termínálem a jsou součásti linky z Prahy přes Brno do Vídně.