MEGA TRIP! Barcelona+Montreal+Boston+New York za 5.185 Kč

Na velký a zajímavý trip se můžete vydat v červnu se společnosti AIR CANADA, která nabízí velmi levné letenky na trase Barcelona – Montreal – Boston – Montreal – Barcelona v ceně 4.050 Kč! 

Letenky jsou s dlouhým přestupem v Montrealu (od 16h do 24h), který můžete využit k prohlídce tohoto kanadského města. Dlouhý přestup můžete mít na cestě tam nebo na cestě zpět a pokud ani toto nestačí, můžete koupit letenky s dlouhým přestupem na obou cestách a strávit tak v Montrealu skoro dva dny.

Do Barcelony se nejlevněji dostanete se společnosti LAUDAMOTION (RYANAIR) z Vídně, kdy za zpáteční letenky zaplatíte cenu již od 1.020 Kč, spojením těchto dvou letenek docílíte skvělého výletu do Barcelony, Montrealu a Bostnu. 

Celou tuto cestu můžete vyšperkovat zajížďkou do New Yorku, nejlevnější jízdenky z Bostonu do New Yorku je možné pořídit u společnosti MEGABUS.COM (v prodeji od dubna) již od 2,50 USD (jízdenka za cca 23 Kč+poplatek za sedadlo 23 Kč + poplatek za rezervaci 11,50 Kč)

Termíny naleznete pouze poslední den v květnu a v měsíci červnu, odlety 31.května, 6-7.června, 10.června a 13.června, návraty od 8. do 24.června (jedná se o termíny letenek Barcelona – Montreal – Boston a zpět), k vybranému odletu pak jednoduše nakombinujete odlet z Vídně do Barcelony s libovolnou délkou pobytu v Barceloně, tato linka je v provozu 2x denně.

 Nákup akční letenky    Rezervuj si svou letenku Barcelona – Montreal – Boston právě teď 

 Nákup akční letenky    Rezervuj si svou letenku Vídeň – Barcelona právě teď 

 Rezervace ubytování   Nezapomeň si rezervovat ubytování  

Praktické informace o letenkách

Letecká společnost: AIR CANADA a LAUDAMOTION
 Možné termíny k odletu: červen 2019
Příruční zavazadla v ceně: ANO standardní rozměr u AIR CANADA, menší u LAUDAMOTION
Zavazadla k odbavení: ZA POPLATEK
Palubní servis: ZA POPLATEK
Rezervace místa v letadle: ZA POPLATEK

 

Praktické informace o destinaci

 Víza: ANO, Kanada-online vyřízení z domu ETA (cena 7 CAD), USA-online vyřízení z domu ESTA (cena 14 USD)