Na konec roku do Tel Avivu za 2.290,- z Wroclawi

Polská letecká společnost LOT Polish Airlines nabízí několik posledních volných termínu v prosinci, zahrnující Vánoční svátky i silvestra a dále několik termínu v lednu příštího roku na své přímé lince z Wroclawi do Izraelského Tel Avivu za 2.290 Kč.

Pokud si chcete v zimě užít teplé dny a nechce se vám cestovat do dalekých exotických destinací, zaujmout může právě Izrael s teplotami okolo 22-25°C v zimních měsících, teplota moře se pohybuje okolo 21-22°C, mrtvé moře může mít i o něco více.
Kdy jindy můžete poznat krásy této historii protkané země, navštívit můžete Tel Aviv, Jeruzalém, Mrtvé Moře, vyjet můžete i do Jordánska na známe skalní město Petra a spoustu dalších.

Termíny:

konec listopadu, prosinec a leden viz: kalendář

Omezení:

V nabídce je nejlevnější tarif společnosti LOT, který zahrnuje pouze příručí zavazadlo o maximální váze 8 kg, jedná se však o klasikou aerolinku, díky tomu dostanete občerstvení na palubě zdarma a případně nějaké míle do svých FFP programů.

Cesta do Wroclawi

do polské Vratislavi se nejlépe dostanete autem, vzdálenosti jsou z severních a východních Čech okolo 120-150 km, ze Severní Moravy cca 180 km.
Můžete také využít přímých autobusů, které vyjíždějí několikrát denně z Prahy, jedná se o dopravce Flixbus (bývala linka Polského busu) a také Regiojetu.