Nádherné Ohridské jezero na jaře z Vídně jen za 499 Kč!

Akční zpáteční letenky na lince Vídeň – Ohrid nabízí nízkonákladová letecká společnost Wizz air z Vídně.
V případě že jste členy Wizz discount clubu máte možnost se na této trase proletět za pouhých 19,18 EUR (cca 499 Kč), pro ty co členy klubu nejsou je cena 39,98 EUR (cca 1039 Kč).
Roční členství v klubu pro dva cestující stojí 29,99 EUR, pro až 5 cestujících 59,99 EUR a přináši nejen levnější letenky ale i třeba slevu na zavazadla.

Linku z Vídně do Ohridu můžete zkombinovat s linkou stejné společnosti z Bratislavy do Skopje, kde jsou v nabídce letenky za podobné či nepatrně vyšší ceny, poznáte tak všechna zajímavá místa Makedonie.
K prozkoumáni okolí jezera či hlavního města Makedonie můžete vyrazit nejen na jaře ale i v zimních měsích.

Letenky Vídeň – Ohrid – Videň rezervujte zde!

Termíny:

Odlety od přištího týdne až do května 2019!

Omezení:

let je provozován nízkonákladovou společnosti Wizz air, v ceně je tedy pouze velmi malé příruční zavazdlo o maximální velikosti 40x30x20 cm. Vše ostatní (větší příruční zavazadlo, zavazadlo k odbavení, přednostní nástup do letadla, rezervace místa atd.) je za poplatek dle oficiálního ceníku společnosti.

Doprava do Vídně:

na letiště Vídeň Schwechat zajíždějí několikrát denně autobusy společnosti RegioJet, které zastavují přímo před termínálem a jsou součásti linky z Prahy přes Brno do Vídně.