OBJEVTE AKROPOLIS – ATÉNY Z KATOWIC ZA 1071 Kč

Několik termínu letů z Katowic do řeckého hlavního města v květnu a červnu nabízí letecká společnost RYANAIR za zvýhodněnou cenu 1071 Kč. Lety jsou provozovány dvakrát týdně, vždy ve čtvrtek a v neděli, můžete tak vyrazit nejen na eurovíkend za poznáním tohoto historicého města, ale i na delší pobyty.

Termíny:
odlety v květnu a červnu 2018 viz: https://www.esky.cz/akcni-letenky/64764/KTW-ATH-FR

Dny a časy letů
vždy ve čtvrtek v ranních hodinách a v neděli ve večerních hodinách

Omezení:
Vzít si sebou na palubu můžete malou tašku o rozměrech 35x20x20 cm a klasické příruční zavazadlo o váze maximálně 10 kg a rozměrech 55x40x25 cm, pouze v případě, že máte zakoupený prioritní boarding (přednostní nástup do letadla). Pokud jste bez priority boardingu, na palubu vám povolí menší kabinové zavazadlo a větší vám zdarma před nástupem do letadla vemou do zavazadlového prostoru.
Odbavená zavazadla za poplatek dle oficiálního tarifu společnosti Ryanair

Doprava do Katowic:
Z Ostravy do Katowic se nejlépe dostanete autem, nejdříve po D1 (není potřeba dálniční známka), která následně po překročení hranic z Polskem přejde do označení A1 a která končí těsně před letištěm. Parkování je na letišti je s 90 % slevou (pouze Parking P2) pokud vlastníte českou nebo slovenskou SPZ a kartu FlySilesia, kterou si můžete zdarma vyzvednout na informacích letiště v terminálu.