Nejluxusnější cesta kolem světa nyní v prodeji!

Four Seasons Hotels and Resorts! Pro ty, kterým tento název nic neříká je potřeba dodat, že se jedná o jednu z nejluxusnjších hotelových sítí na světě. Pětihvězdičkové hotely a resorty najdete takřka po celém světě, jedná se o absolutní luxus a vždy tato ubytování najdete v samých centrech měst, nebo třeba na nejkrásnějších ostrovech či plážích.

Právě tato honosná hotelová síť teď nabízí 23 denní cestu kolem světa svým vlastním luxusním letadlem Boeing 757 Private Jet v upravené business verzi pouze pro 52 cestujících.

(ilustrativní video z podobné cesty z dílny Four Seasons Hotels and Resorts)

Prozkoumejte vzdálené Galapágy, navštivte nejkrásnější pláže Seychelských ostrovů, sledujte gorily ve volné přírodě národního parku Volcanoes a nebo se třeba naučte zacházet s pravým Japonským samurajským mečem při soukromých hodinách. To vše a spoustu dalšího je zahrnuto v nabízené cestě, kterou hotelová síť pojmenovala World of Adventures 2019 (svět dobrodružství)!

Cesta snů začne 23.října 2019 v americkém Seattlu, další den večer se letadlo poprvé vznese vstříc japonskému městu Kjóto, nedaleko Osaky, kde klienti stráví dvě noci. Zájezd bude pokračovat na indonéský ostrov Bali a dále přes Seychelly do africké Rwandy. Dne 5.11. se Four Seasons Jet vydá do jednoho z nejznámějších afrických měst Marakéše, odkud bude pokračovat přeletem Atlantického oceánu do Bogoty. Předposledním místem návštěvy budou odlehlé Galapážské ostrovy a celý zájezd bude ukončen na floridě v Miami dne 15.listopadu 2019.

V každé z těchto destinací stráví hosté dvě až tři noci ve vybraném hotelu Four Seasons 5* a každý klient si bude moci zvolit svůj individuální plán v destinaci. Vždy nápomocní budou tzv. asistenti, kteří budou mít za úkol starat se například o zavazadla.

Na palubě letadla budou mít hosté k dispozici neomezenou konzumaci jídla a pití včetně alkoholických nápojů.

A teď to nejdůležitější, na kolik tento pěný výlet vyjde?

Nejdražší cesta kolem světa ve speciálni úpravě letounu pouze v business class třídě nabízí v Česku každý rok cestovní kancelář Eso travel s cenou okolo 300.000 Kč.

Four Seasons si za svou cestu kolem světa vyžádá 143.000 USD , tedy v přepočtu nějakých 3.146.000 Kč na osobu při plném obsazení dvoulůžkového pokoje. Pokud však pojede někdo sám, za cestu si připlatí dalších 14.300 USD (314.000 Kč).

Za hubičku to tedy opravdu není, ale zážitek to určitě bude i pro ty největší boháče, tak začněte šetřit!