Nová linka z Bratislavy do Lvova se společnosti Wizz air, letenky od 259 Kč!

Maďarská nízkonákladová společnost Wizz air dnes oficiálně představila novou linku z Bratislavy do ukrajinského Lvova. První let je plánován na úterý 30.října a létat se bude 3x týdně vždy v úterý, čtvrtek a sobotu. Na linku bude nasazen Airbus A320 pro 180 cestujících.

Letové časy:

Odlet letadla bázovaného ve Lvově je v 15:05 s příletem do Bratislavy v 15:20, zpět do Lvova odletí v 15:50 a do cíle dorazí v 18:05.

Akční cena na novou linku:

S novou linkou přicházejí hned i akční ceny, kdy lze letenky pořídit již od 9,99 EUR, tedy nějakých 259 Kč za jeden směr letu. Zpáteční letenky jsou v prodeji od 19,98 EUR, podmínkou je však být členem Wizz Discount Clubu, kde je nutné platit roční členství dle podmínek stanovených společnosti Wizz air.

Termíny:

odlety od konce října až do dubna 2019!

Omezení:

nejnižší ceny 9,99 EUR za jeden směr letu, 19,98 EUR za zpáteční letenku pořídíte pouze v případě vlastnictví WDC clubu viz výše. Letenka zahrnuje pouze příruční zavazadlo, vše ostatní je za poplatek.
Letenky bez WDC clubu se dají pořídit již od 29,98 EUR!

Doprava do Bratislavy:

Možnosti je spousta, ať už přímé vlaky Českých drah z Ostravy nebo Prahy, či vlaky a autobusy společnosti RegioJet z Prahy. Využít můžete také autobusy společnosti Flixbus nebo Eurolines.
Žádný z dopravců však nezajišťuje přímé spojení na letiště, využit musíte autobusy MHD.