Nová linka z Prahy do Šardžá se společnosti Air Arabia!

Nízkonákladová společnost Air Arabia oficiálně zahájila prodej letenek na svou novou linku z pražského letiště Václava Havla do Šardžá (Sharjah), letiště, které se nachází pouze 30km východně od Dubaje. Bude se jednat o dalšího dopravce v Praze, který bude létat do Spojených Arabských Emirátu.
Konkurence na linkách do SAE tak bude obrovská, neboť do Dubaje létá 2x denně Emirates s Airbusem A380 a Boeingem 777, několikrát týdně létá SmartWigns i FlyDubai a v některé dny v týdnu tak poletí celkem 5 linek mezi těmito zeměmi.

Air Arabia zahají provoz na své nové lince 11.prosince a létat bude celkem 5x týdně vždy v úterý, středu, čtvrtek, sobotu a neděli. Na lince bude létat vždy Airbus A320, kterých má společnost ve své flotile přes 50.

Časy letu:

V neděli a v úterý odlet z Prahy v 12:35 s příletem do Šardžá v 21:40
Ve středu, čtvrtek a sobotu s odletem v 21:05 a v cílové destinaci přistane v 06:10 dalšího dne.

Ceny letenek zatím příliš nízkonákladově nevypadají, ale určitě se můžeme těšit na nějaké minimálně zajímavé akce. Společnost například na svých letech do Kyjeva nabízí v docela častých akcích letenky do Šardžá a zpět již od 3-4000 Kč samozřejmě bez odbaveného zavazadla.
Momentálně za zmínku stojí pouze ceny letenek do nepálského Káthmandu, které se dají pořídit již od 10.927 Kč opět bez odbaveného zavazadla, ale za to s garantovaným přestupem v Šardžá.