Nová přímá linka z Prahy do Casablanky a ceny již od 3.600 Kč!

Nízkonákladová společnost Air Arabia, která nedávno oznámila svou novou linku ze Spojených Arabských Emirátu, letiště Šardžá (cca 30 km od Dubaje) do Prahy na konci minulého týdne přidala do rezervačního systému svou další přímo linku z Prahy, tentokrát do hlavního města Maroka – Casablanky.
Linku bude provozovat odnož výše uvedené aerolinky jménem Air Arabia Maroc, jejichž hlavní sídlo a báze je právě na letišti v Casablance.

Provoz tohoto nového spojení bude zahájet s letním letovým řádem, tedy příští rok začátkem dubna a létat se bude 2x týdně a to vždy v pondělí a čtvrtek v následujících časech:

Odlet z Casablanky v 14:50, přílet do Prahy v 19:40, zpět se letadlo typu Airbus A320 vydá v 20:30 s plánovaným příletem na své domovské letiště v 23:35. Doba letu ve směru do Prahy je 3h a 50 minut a zpět do Maroka 4h a 5 minut z důvodu silnějšího protivětru. 

Rezervovat letenky můžete přímo na stránkách dopravce zde: www.airarabia.com

Ceny zpátečních letenek momentálně začínají na 160 amerických dolarech, což v přepočtu vychází na cca 3.600 Kč! Jedná se o akční zavádějící cenu, která je v průměru 2x nižší než standardní cena na podobných linkách ze střední Evropy.

Letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni tak získá v pořádí již druhé přímé spojení s Marokem, po lince do Marrakéše, kterou začne v listopadu provozovat irská nízkonákladová společnost Ryanair, bude druhé spojení provozovat právě společnost Air Arabia Maroc do Casablanky.