S Ryanairem z Ostravy do Milána a zpět jen za 344 Kč!

Za hodně nízkou cenu 344 Kč teď můžete pořídit letenky se společností Ryanair na lince z Ostravy do Milána-Bergáma a zpět. Letenky ve směru z Ostravy do Milána můžete nakoupit za 129 Kč, letenky v opačném směru jsou nejlevnější ža 215 Kč.
Irská nízkonákladová společnost Ryanair provozuje svou linku 2x týdně vždy ve čtvrtek a v neděli, nabízí se tak třeba pěkný eurovíkend v Miláně, nebo například zimní lyžovačka v italských Alpách, kdy nejbližší lyžařská střediska se nacházejí pouze hodinu jízdy od letiště Miláno-Bergámo.

Z letiště do Milána se jednoduše dostanete autobusy společnosti Terravision, jejichž stanoviště je přímo před příletovou halou. Autobusy odjíždějí několikrát za hodinu, doba jízdy je cca 1 hodinu a cena jízdenky pouhých 5 EUR.

Letenky Ostrava – Milán – Ostrava nakoupíte zde!

Termíny:

odlety každý čtvrtek a neděli od ledna až do března 2019!

Omezení:

let je provozován nízkonákladovou společnosti Ryanair, tedy v ceně letenky pouze velmi malé příruční zavazadlo o velikosti 40x20x25 cm.
V případě, že si zakoupíte přednostní nástup do letadla v hodnotě 6 EUR za jeden let, máte možnost si sebou vzít až dvě příruční zavazadla, jedno menší výše uvedených rozměrů a jedno klasické do váhy 10 kg a velikosti 56x40x20 cm.
Velké zavazadlo do zavazadlového prostoru, občerstvení atd. je za dodatečné poplatky dle platného ceníku společnosti Ryanair.