Sarajevo+Mostar s odletem z Budapešti jen za 898 Kč

Pokud plánujete navštívit krásnou Bosnu a Hercegovinu, pak se určitě budou hodit velmi levný tarif nízkonákladové společnosti Wizz air z Budapešti. Ta momentálně prodává jednosměrné letenky za 2.990 forintů, což je v přepočtu asi 239 Kč, zpáteční pak za dvojnásobnou cenu, tedy pouze 478 Kč! 

Cena platí jak pro držitele ročního členství Wizz Discount club, tak i pro ostatní zákazníky. Pokud jste vlastníky členského programu, máte výběr z většího počtu volných termínu za uvedenou cenu. 

Na jedno z nejznámějších míst tohoto Balkánského státu, do města Mostar se pak dostanete autobusem, kde zpáteční jízdenky je možno zakoupit za cenu v přepočtu již od 420 Kč. Autobusy odjíždějí většinou ve dvouhodinových intervalech z autobusového nádraží, které se nachází v těsné blízkosti hlavní vlakové stanice Sarajevo a cesta trvá cca 2,5 hodiny.

Do Budapešti se dostanete přímými vlaky Českých drah z Prahy, Brna a Ostravy nebo autobusy společnosti Eurolines, Flixbus a Regiojet s odjezdy z Prahy a cestou přes Brno. Ceny jednosměrných jízdenek startují na částkách okolo 300 Kč.

Nákup letenek do Sarajeva tady  

Rezervace ubytování  Půjčovna aut zde

Praktické informace o letenkách

Letecká společnost: Wizz air
 
Routing: Budapešť – Sarajevo – Budapešť
Odlety v termínu: Květen – červen 2019
 Příruční zavazadla: V ceně letenky – omezené rozměry
 Odbavená zavazadla: Za poplatek
Palubní servis v ceně: Za poplatek
 Rezervace místa v letadle: Za poplatek
Tato letenka zlevněna o: 60-70 %

Praktické informace o destinaci

 Informace o destinaci (klik zde): Lonely Planet/Bosnia and Hercegovina
Víza: NE
Aktuální počasí: zataženo 3 až 7°C (11.03.-13.03.)