Sleva 30 % na lety společnosti WOW air, USA již od 200 EUR!

Islandská nízkonákladová společnost WOW air se sídlem na letišti v Keflaviku momentálně nabízí na všechny své lety až 30 % slevu při použití promokódu WOWTREAT

Uvedený promokód je nutné vložit při rezervaci letenek přímo na stránkách společnosti WOW air, podmínkou je však islandská mutace stránek, tedy stránky v Islandštině!
Pokud tímto jazykem zrovna nedisponujete, bez problému vám pomůže automaticky překladač od společnosti Google, google translate.

Společnost WOW air létá nepříklad do Varšavy, nebo do Berlína a odtud tak můžete vyrazit na svou zlevněnou cestu nejen na Island, ale hlavně výhodně s přestupem v Keflaviku na severoamerický kontinent, kde společnost létá hned do několika destinací nejen v USA ale i v Kanadě.

Díky této akci můžete nakoupit zpáteční letenky do USA či Kanady již od 200 EUR, takto nízká cena je však v nejnižším tarifu, který obsahuje pouze malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42 x 32 x 25 cm, vše ostatní je za poplatek dle oficiálního ceníku společnosti WOW air.

Podmíny akce:

  • rezervaci letenek je nutné provézt do půlnoci 2. listopadu 2018.
  • vaše letenka musí být proletěna v rozmezí od listopadu 2018 do března 2019.