UbytováníBooking.com

 

Hotely, hostely, studia či apartmány  – to vše vám vyhledá rezervační systém – Booking.com

Agentůra pro on-line rezervaci ubytováni Booking.com je vůbec největším rezervačním systémem na světě čitající více než 2 180 000 různých ubytovacích kapacit po celém světě.
Najdete zde přes 170 miliónu recenzí a hodnocení, které vám mohou usnadnit rozhodování a pomůžou k bezproblémovému průběhu vašeho pobytu.
Každé jednotlivé ubytování obsahuje detailní popis a fotografie nejen všech typů nabízených pokojů ale celého prostředí vybraného hotelu, zahrad, bazénu apod.

Osobně skoro 98 % všech svých rezervací hotelů provádím právě přes tuto společnost.
Velkou výhodou může být i to, že jako jedna z mála takto velkých mezinárodních agentůr zprostředkovávajících ubytovací kapacity má svou pobočku v České republice, tzn. veškeré reklamace a nastále problémy můžete řešit na telefonu s česky nebo slovensky hovořícím zaměstnancem.
Pokud tedy neovládáte cizí jazyky pak doporučuji rezervaci zde!

Jak funguje Booking.com?

 • ve výše uvedeném rezervačním panelu společnosti Booking.com zvolte vaší preferovanou destinaci pobytu (př. Dubaj, New York, Znojmo), zadejte termín pobytu od do a klikněte na tlačítko HLEDAT.
 • automaticky budete přesměrování na oficiální stránku Booking.com s výsledkem hledání, tedy rovnou uvidíte nabíku ubytování ve vybrané lokalitě s cenou za celý pobyt.
 • některé, hlavně turisty hojně navštěvované destinace mohou obsahovat tisíce ruzných ubytování a tím se výběr toho nejvhodnějšího hotelu může značně zkomplikovat.
  Pro jednodušší orientaci a zužení počtu ubytovacích kapacit může posloužit levá lišta „Hledat podle“ s nabídkou např. cenového rozpětí na jednu noc, hodnocení lokality, počtu hvězd hotelů, stravování, typu ubytování apod.
 • po zvolení vašeho budoucího místa pobytu, např. hotelu si můžete vybrat typ vašeho pokoje (standard, ekonomy, studio, apartmán atd.), samozřejmě jen v případě, pokud toto hotel umožňuje.
 • POZOR! Při výběru pokoje pozorně sledujte zda je nabídka „Zdarma zrušení“ nebo „Bez možnosti vrácení peněz“, v případě, že zvolíte druhou možnost a do hotelu nedorazíte, bude vám většinou účtovan storno poplatek ve výši 100 % částky za celé ubytování, v lepších případech to může být nevratná částka ve výši ceny první noci pobytu či pouze 30 % z celkové ceny.
  Pokud zvolíte „Zdarma zrušení“, k platbě za ubytování většinou dochází až při příchodu na recepci a své ubytování můžete kdykoliv zrušit do uvedeného data, většinou jeden den před plánovaným příjezdem, tato možnost bývá dražší.
 • Jakmile vyberete svůj preferovaný pokoj, klikněte na tlačítko „Rezervujte hned“, budete přesměrování na další stránku, kde jednoduše vyplníte požadované údeje, jméno, příjmení a emailovou adresu, následně budete moci vyplnit zvláštní požadavky, které společnost Booking.com odešle společně s vaší rezervací do vámi vybraného hotelu.
 • posledním krokem je vyplnění telefoního čísla a vložení údajů o vaší platební či kreditní kartě a potvrdíte svou rezervaci.
 • po pár sekundách dorazí na váš email potvrzení o ubytování, které obsahuje odkaz „vytisknout potvrzení“ , po kliknutí na odkaz budete přesměrování na stránku, kde jen zvolíte jazyk (většinou v angličtině) voucheru, který následně vytisknete a předložíte recepčnímu po příchodu na hotel.

Rezervace je velmi jednoduchá a opravdu zabere pouze dvě až tři minuty.Booking.com

 

!TIP JAK UŠETŘIT NA UBYTOVÁNI!

Save on your hotel - hotelscombined.com

Srovnávač rezervačních stránek Hotelscombined.com

Na světě existuje desítky až stovky rezervačních portálu a agentůr pro vyhledávání ubytování jakými jsou výše zmíněný a největší Booking.com, dále velmi známé Hotels.com, Agoda.com, Amoma.com, Zenhotels.com a spousty dalších.
Každý z těchto rezervačních systému nabízí statisíce ubytovacích kapacit různých typů a zrovna váš vybraný hotel může být v nabídce na stránkách Hotels.com, ale nemusí být u Booking.com.
Rozdíl může být také v cenách, každá rezervační agentůra má svůj systém například výše provize, která se ve výsledku může promítnout v konečné ceně ubytování pro zákazníka, tedy pro vás!

Pro komplexní srovnání cen ubytovacích kapacit z většiny rezervačních stránek poslouží srovnávací stránka hotelscombined.com .

Princip těchto stránek spočívá v tom, že porovnává všechny přední cestovní portály jakými jsou např. booking.com, agoda.com, hotels.com a desítky dalších.
Po vyhledání se tedy dozvíte, který rezervační portál nabízí daný hotel či apartmán za nejvýhodnější cenu.

Vzhledem k tomu, že právě ubytování patří k nejdražším položkám na cestách (pokud ovšem nejste fanoušky stanováni či spaní pod širým nebem), pak právě tento nástroj je vám schopen ušetřit až tisíce korun.

Jak to tedy funguje?

 • na stránkách hotelscombined.com vyplníte požadované udáje – destinaci (například Dubai), ubytováni od kdy do kdy, počet hostů a dáte hledat.
 • automaticky budete přesměrováni na webové stránky hotelscombined.com , kde budou vyhledány všechny dostupné hotely a další ubytovací kapacity v destinaci ve vybraném termínu.
 • omezit velký počet vyhledaných hotelů můžete tak, že upřesníte své hledáni v levé liště výběrem např. minimálního počtu hvězdiček, cenového rozpětí za noc, požadovanými službami v hotelu (bazén, fitness, wifi, parking), či typem zařízení (hotel, apartmán, resort aj.).
 • vyberte své preferované ubytováni a klikněte na zobrazit nabídku, tím budete automaticky přesměrování na najlevnější rezervační stránku (hotels.com, hotels.info, booking.com apod.), kde si po vyplnění požadovaných údaju ubytování zarezervujete a nebo rovnou zaplatíte.

Na celém procesu není vůbec nic složitého a sami můžete vidět, jak velké rozdíly v ceně jsou mezi jednotlivými cestovními portály, které nabízejí ubytovací kapacity.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady, nebo budete potřebovat nějaké další informace, neváhejte se na mě obrátit na mailu admin@sbalkufr.eu, nebo mě kontaktujte do zpráv na facebooku.

 

Save on your hotel - www.hotelscombined.com