USA Boston z Barcelony za pouhých 4.990 Kč!

Z Barcelony teď můžete vyrazit na východní pobřeží USA za méně než 5.000 Kč. Relativně nová nízkonákladová společnost LEVEL teď nabízí několik zpátečních letu do Bostonu v podzimních a zimních měsících s možnosti navštívit město ve vánoční výzdobě v průběhu prosince nebo třeba na Den Díkuvzdání a s tím spojene nákupy na Black Friday.

Pro kalendář a nákup letenek v ceně 4.990 Kč klikněte zde

Termíny:

několik volných termínu od října 2018 až do března 2019 viz kalendář.

Omezení:

Let je operován nízkonákladovou společností LEVEL, v ceně je tedy jen zpáteční letenka s příručním zavazadlem o rozměrech 56x45x25cm a 10kg a druhou menší taškou o rozměrech 40x30x10cm a váhou max 2kg, vše ostatní za poplatek dle platného ceníku společnosti LEVEL nebo Iberia.

Doprava do Barcelony:

nejlevnější letenky z Prahy do Barcelony v tuto chvíli pořídíte se společností Ryanair, který linku provozuje denně. Velmi dobré ceny mývají i České aerolinie (ČSA v akci od 1.990 Kč viz zde), využít také můžete španělské společnosti Vueling, která léta do Prahy až 2x denně.
Z Vídně pak nejlevněji poletíte s Vuelingem nebo se společností Eurowings.
Z Katowic do Barcelony můžete využít služeb maďarské nízkonákladové společnosti Wizz Air a z Krakowa opět Ryanair nebo Vueling.

Společně s letenkou do například z Prahy do Barcelony a dále do Bostnu se můžete vejít krásně do 7.000 Kč!