Wizz Air sleva 20 % na všechny lety pro cestující s WDC klubem!

Klasická akce maďarské nízkonákladovky, až do dnešní půlnoci můžete rezervovat letenky s 20 % slevou. Tato akce platí pouze pro majitele Wizz Discount Clubu a sleva se zobrazuje automaticky při rezervace.

Akce platí na všechny lety provozované společnosti a rezervaci provádějte přímo na stránkách dopravce Wizz air.

Nízkonákladová společnost Wizz air má největší aktivitu právě v Polsku a využít tak můžete několik desítek letů a destinací s odlety z blízkých letišť v Katowicích nebo Vroclavi. Nově byla otevřená báze v rakouské metropoli Vídeň. Několik letů provozuje také z letiště v Bratislavě a to makedonského hlavního města Skopje, bulharské Sofie, polské Varšavy, do Londýna a Kyjeva.
V Praze maďaři zredukovali své působení, jedno své bázované letadlo bude v červnu přesunuto jinam a většina linek je zrušena. Zůstavají lety pouze do gruzinské Kutaiasi a na lodnýnské letiště Luton.

Pokud nejste členy WDC clubu, jednoduše se jim můžete stát tak, že při rezervaci letenky zvolíte možnost registrace do klubu a automaticky vám bude přičten poplatek za registraci 29,99 EUR na rok pro člena a jednoho spolucestujícího a nebo 59,99 EUR na rok pro člena+5 spolucestujících.
Každý následně po dobu jednoho roku od registrace automaticky obdrží slevu min. 10 EUR na každou zakoupenou letenku a 5 EUR na každé online zakoupené zavazadlo + samozřejmě slevu 20 % v době akce společnosti.
Více info o WDC zde