Z Vídně do jordánského Ammanu již od 2.109 Kč!

V říjnu letoštního roku začne provozovat společnost Ryanair přes svého partnera leteckou společnosti Laudamotion provozovat pravidelné lety mezi Rakouskou metropolí Vídní a Ammánem, jež je hlavním městem Jordánska a nyní jsou v nabíce zpáteční letenky za pouhých 2.109 Kč (82,60 EUR).
Navštívit tak můžete nádherné skalní město Petra, nebo si můžete vyjet až k Rudému moři a strávit pěknou dovolenou v příjemných letních teplotách okolo 23-28°C například v měsíci listopad.

Letenky rezervujte přímo na stránkách dopravce www.ryanair.com

Termíny:

odlety za uvedené ceny v listopadu a prosinci vždy v úterky a soboty.

Omezení:

let je provozován nízkonákladovou společnosti Laudamotion, která je vlastněná známým Ryanairem a platí zde úplně stejná pravidla jako u Ryanairu. V ceně tedy pouze velmi malé příruční zavazadlo o velikosti 30x20x25cm, tedy rozměru kabelky. Klasické příruční zavazadlo si sebou můžete vzít, pokud si zakoupíte přednostní nástup do letedla v ceně 6 EUR za jeden let (tato služba je pouze do vyprodání počtu 90 ks)!

Cesta do Vídně:

na letiště Vídeň Schwechat můžete využít spojení provozující RegioJetu na přímé lince Praha – Brno – Vídeň centrum – Vídeň Schwechat airport, autobusy zastavují přímo před příletovým terminálem a spojení je provozováno několikrát denně.