Z Vídně k Rudému moři, izraelský Eilat již za 519 Kč!

Akční letenky za zimní koupačkou v Rudém moři teď pořídíte s maďarskou nízkonákladovou společnosti Wizz air jen za 19,98 EUR za zpáteční cestu, v přepočtu asi 519 Kč a to v případě že jste si zakoupili Wizz Discount Club, tedy roční předplatné na které se vztahují zlevněné ceny letenek. Pokud nejste majiteli WDC clubu pak vás cena taky nezrujnuje, zpáteční cesta vás výjde na pouhých 779 Kč (29,98 EUR)!
Zakoupit můžete letenky z Vídně do izraelského Eilatu, který se nachází právě na pobřeží Rudého moře, v těsném sousedství s Egyptskými a Jordánskými hranicemi. Svůj pobyt v Izraeli si tak můžete zpestřit třeba prohlídkou starobylého skalního města Petra na Jordánském území či návštěvou egyptské Taby bez nutnosti vyřízení egypstkých víz.

Eilat je také město odkud se po zhruba dvou a půl hodinách jízdy dostanete k pomalu vysychajícímu Mrtvému moři, tak určitě neváhejte s nákupem, nudit se zde určitě nebudete!

Letenky nakupujte přímo na stránkách dopravce zde: www.wizzair.com

Termíny:

volné odlety za tuto nebo lehce vyšší cenu naleznete od půlky listopadu až do února příštího roku.

Omezení: 

let je provozován nízkonákladovou společnosti Wizz air, v ceně je tedy pouze let tam a zpět s příručním zavazadlem o maximální váze 10 kg a rozměrech 55x40x20cm, toto zavazadlo vám bude zdarma odbaveno do zavazadlového prostoru, v případě, že si však zakoupíte přednostní nástup do letadla v ceně 6 EUR, můžete si toto zavazadlo vzít sebou na palubu.

Doprava do Vídně:

na letiště Vídeň Schwechat můžete využít spojení provozující RegioJetu na přímé lince Praha – Brno – Vídeň centrum – Vídeň Schwechat airport, autobusy zastavují přímo před příletovým terminálem a spojení je provozováno několikrát denně.