Z VÍDNĚ NA MALORKU A ZPĚT ZA 57,98 EUR

Skvělá nabídka letecké společnosti Laudamotion z Vídně – letenky jsou nyní v prodejí od 28,99 EUR za jednosměrný let, tedy 57,98 EUR dáte za zpáteční letenku na Malorku v hlavní sezóně. Nová letecká společnost Laudamotion začíná nově operovat své lety ve spolupráci s Ryanairem z Vídeňského letiště Schwechat právě v těchto dnech.

Termíny:

odlety od května do října 2018 viz: https://www.ryanair.com/cz/cs/cheap-flights/vienna-to-palma-mallorca?out-from-date=2018-05-03&out-to-date=2019-05-03&budget=80

Dny a časy letů
až tři lety denně

Omezení:

Vzít si sebou na palubu můžete malou tašku o rozměrech 35x20x20 cm a klasické příruční zavazadlo o váze maximálně 10 kg a rozměrech 55x40x25 cm, pouze v případě, že máte zakoupený prioritní boarding (přednostní nástup do letadla). Pokud jste bez priority boardingu, na palubu vám povolí menší kabinové zavazadlo a větší vám zdarma před nástupem do letadla vemou do zavazadlového prostoru.
Odbavená zavazadla za poplatek dle oficiálního tarifu společnosti Ryanair

Doprava do Vídně:
Z Brna se jednoduše dopravíte na přímo na letiště autobusy společnosti RegioJet, které zastavují přímo před terminálem letiště.