Zpáteční letenky na Kanárské ostrovy z Berlína již od 1.039 Kč!

Skvělá akce společnosti Laudamotion z Berlína na Kanárské ostrovy, za zpáteční letenky teď zaplatíte pouhých 1.039 Kč tedy 39,98 EUR! Tyto ostrovy v subtropickém pásu můžete navštívit opravdu za zlomek klasické ceny.
V nabídce jsou takřka všechny nejnavštěvovanější ostrovy – Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura a Lanzarote a termínu je opravdu spousta!
Akce platí na letenky od října až do ledna 2019 kdy na ostrovech panuje na toto období velmi přivětivé počasí, teploty v rozmezí 20-25 °C a atlantický oceán s teplotou 18-21°C, takže bez problému se zde vyhřejete či okoupete v oceánu i přes naše zimní měsíce.

Letenky na ostrov Lanzarote rezervujte zde:
Letenky na ostrov Fuerteventura rezervujte zde:
Letenky na ostrov Tenerife rezervujte zde:
Letenky na ostrov Gran Canaria rezervujte zde:

Termíny:

letenky k dostání na měsíce říjen, listopad, prosinec a leden 2019!

Omezení:

let je provozován nízkonákladovou společnosti Laudamotion, zde platí tedy stejné podmínky jako u společnosti Ryanair, tedy v ceně je pouze velmi malé a omezené příruční zavazadlo o velikosti 40x20x25cm.
Doporučuji připlatit 6 EUR za přednostní nástup do letadla, pak máte povoleno vzít si sebou jedno již avizované velmi mále přiruční zavazadlo o velikosti kabelky či laptopové taška a klasické příruční zavazadlo o maximální váze 10 kg, do těchto teplejších krajit se tak bez problému sbalíte i na dva týdny 😉

Cesta do Berlína:

odlet je z letiště Berlin-Tegel, z Prahy se zde dopravíte jednoduše autobusy společnosti RegioJet či Flixbus, které jezdí několikrát denně v cenách od 300 do 600 Kč za jednosměrnou jízdenku či můžete využít spojení Českých drah v podobných cenových relacích.